آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۰۹۷۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ساعت ۰:۱۱
نوبخت اعلام کرد:

تصویب ایجاد ۲۱ هزار فرصت اشتغال در خراسان شمالی، از محل تبصره ۱۸ بودجه ۹۸

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرد: دولت تدبیر و امید مصوب کرد تا یکی از ارمغان های سفر دوم رییس جمهور به خراسان شمالی ایجاد 21 هزار و 957 فرصت اشتغال در خراسان شمالی باشد.
تصویب ایجاد 21 هزار فرصت اشتغال در خراسان شمالی، از محل تبصره 18 بودجه 98,

به گزارش خبرنگار عصر اترک، محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در جلسه شورای اداری خراسان شمالی که با حضور رییس جمهور بابت انجام دور دوم سفر به استان انجام شد، اظهار کرد: برای دور دوم سفر رییس جمهور به خراسان شمالی که امروز در تاریخ 23 تیر ماه جاری انجام شد، رییس جمهور دولت تدبیر و امید  اجرای 44 طرح و پروژه عمرانی را در استان مصوب کرد که موافقت نامه های آنها امضا شدند.

نوبخت گفت: دولت مصوب کرد که برای اجرا و عملیاتی شدن این طرح و پروژه ها مبلغ 938  میلیارد تومان اعتبار به خراسان شمالی اختصاص داده شود.

وی همچنین افزود: برای این سفر مصوب شد تا توسط بخش غیر دولتی کشور مبالغی شامل 799 میلیارد تومان، 370 میلیارد دلار، نه هزار و 936 میلیارد تومان، 438 میلیون دلار، 154 میلیون یورو و 91 میلیون درهم نیز سرمایه گذاری شوند.

افزون بر این، وی اعلام کرد: دولت مصوب کرد تا از محل تبصره 18 لایحه قانون بودجه 98 مبلغ 690 میلیارد تومان اعتبار برای اشتغالزایی 21 هزار و 957 نفر جوان سرمایه گذاری شود.

در عین حال، نوبخت با اشاره به مصوبات دور اول از سفر رییس جمهور به خراسان شمالی نیز گفت: در دور اول از این سفر مصوب شد تا برای اجرای 26 پروژه مبلغ 625 میلیارد تومان اختصاص داده شود.

وی افزود: با این وجود دولت تدبیر و امید به استان خراسان شمالی 724 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه های مصوب از دور اول سفر اعطا کرد که البته هنوز نیمی از پروژه های مصوب دور اول سفر رییس جمهور به استان ناتمام باقی مانده اند.

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرد: در دور دوم سفر رییس جمهور به استان مصوب شد که 46 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه های باقی مانده از سفر اول رییس جمهور به خراسان شمالی اعطا شود.

انتهای پیام/قهرمانی


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


سایر اخبار

آمریکا ۵ ناخدای نفتکش‌های اعزامی ایران به ونزوئلا را تحریم کرد

مجموعه بازی چالشی و هیجان انگیز "قُدسنا"

نگرانی روستاییان بجنورد از افزایش حمله پلنگ به دام‌ها

تقسیم کار رسانه‌های معاند با فیک‌نیوز ها درباره «کرونایاب سپاه»

موشن كميك مدافعان سلامت

سردار نقدی: صفحه‌ای در فضای مجازی ندارم/ عمر رژیم صهیونیستی به 10 سال هم نخواهد رسید

مرثیه مظفر حمیدی در سوگ سردار شهید قاسم سلیمانی

شجاعت صداقت در حادثه تلخ هواپیمای اوکراین/ وقتی بین مردم و حاکمیت پنهان کاری معنا ندارد + اینفوگرافیک

دستور رهبر انقلاب بعد از اطلاع از خطای انسانی/ صادقانه و صریح با مردم مطرح کنید

اطلاعیه ستاد کل نیروهای مسلح/ سقوط هواپیمای مسافربری ناشی از خطای انسانی بود

همه بر انتقام خون حاج‌قاسم تاکید دارند بجز ارگان دولت!/ زمینه سازی جنگ با شعار "انتقام نگیریم" توسط روزنامه دولتی و اصلاح طلبان تندرو

بازدید رئیس کل دادگستری خراسان شمالی از حوزه قضایی شوقان

پایگاه خبری تحلیلی اخبارجاجرم