آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۲۴۹۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ساعت ۸:۳۷

بازدید رئیس کل دادگستری خراسان شمالی از حوزه قضایی شوقان

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی بطور سرزده از حوزه قضایی شوقان بازدید کرد
بازدید رئیس کل دادگستری خراسان شمالی از حوزه قضایی شوقان,

به گزارش پایگاه خبری جاجرم، در جریان این بازدید که دو نفر از معاونین قضایی رئیس کل دادگستری استان نیز وی را همراهی می کردند،حجت الاسلام والمسلمین جعفری پس از دیدار با رئیس دادگاه عمومی بخش شوقان و قضات،کارکنان و اعضاء شورای حل این مجموعه قضایی، در راستای پیگیری  برخی  مشکلات و درخواست های مطروحه از سوی پرسنل،  دستورهای مقتضی صادر کرد.
 

بررسی آمار عملکرد این حوزه قضایی و همچنین  وضعیت کمی و کیفی  شورای حل اختلاف شوقان و ارائه گزارش اقدامات انجام شده از سوی پیرگزی رئیس دادگاه عمومی بخش شوقان در بخش های مختلف به ویژه در حصول سازش حداکثری از مهمترین برنامه های رئیس کل دادگستری استان به شمار می رفت.
 

به گفته رئیس دادگاه عمومی بخش شوقان قریب ۸۲ درصد از پرونده های قابل سازشی که به شورای حل اختلاف شوقان مستقر در این حوزه قضایی ارجاع می شود از ابتدای سال جاری تا اول شهرویر ماه امسال در نتیجه تلاش های صورت گرفته به مصالحه انجامیده است.
 

رئیس کل دادگستری استان پس از  بازدید از زمین اختصاصی برای  توسعه این واحد قضایی،کمبود فضای فیزیکی را  در حال حاضر  از اصلی ترین مشکلات دادگاه عمومی شوقان برشمرد و ابراز امیدواری کرد: با پیگیری هایی که صورت گرفته و البته کماکان  تداوم خواهد داشت إن شاء اله بتوانیم در آینده نزدیک شاهد رفع این مشکلات باشیم.


انتهای پیام


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی اخبارجاجرم