آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۲۸۲۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۷/۰۵ - ساعت ۱۳:۱۸
امام جمعه جاجرم:

نماز در آموزشگاه ها باید در راس امور باشد

امام جمعه جاجرم با اشاره به بازگشایی مدارس گفت:در مدارس و آموزشگاه ها باید نماز در راس امور باشد و برای تقویت فرهنگ نماز همه تلاش کنیم.
نماز در آموزشگاه ها  باید در راس امور باشد,

به گزارش عصر اترک، حجت الاسلام محمد موسوی، امام جمعه جاجرم در خطبه های نماز جمعه شهر جاجرم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یادآوری رشادت های رزمندگان و اسرا در هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: ما امروز وارث شهدایی هستیم که ظاهر پر رنگ و لعاب دنیا آنها را فریب نداد و برای دین و کشور از جان خود گذشتند.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که در مسئولیت های کشور از جوانان مومن و انقلابی استفاده شود، افزود: نکته دیگر که خیلی مهم است، مبارزه بی امان با فساد است که الحمدالله توسط ریاست قوه قضاییه به خوبی دنبال می شود.

وی تصریح کرد: مردم هم از دستگاه قضا خواستاراند که به شدت با فساد برخورد کنند و  حمایت مردمی را در برابر مبارزه با فساد خواهند داشت.

حجت السلام موسوی ضمن اشاره به بازگشایی مدارس و آموزشگاه ها گفت: آموزش و پرورش و خانواده ها باید نسل ها را طوری تربیت کنند که ادامه دهنده راه شهدا و رزمندگان و ایثارگران باشند.

وی افزود: چه خوب است که تابلو اعلانات مدارس ما به نام شهدا باشد و وصیتنامه و زندگینامه شهدا را در آن نصب شود.

خطیب نماز جمعه جاجرم افزود: در مدارس و آموزشگاه ها باید نماز در راس امور باشد و باید برای تقویت فرهنگ نماز همه تلاش کنیم.

انتهای پیام/ تقی زاده


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی اخبارجاجرم