آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۷۸۱۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ساعت ۲:۱۵
یادداشت؛

مسئولین عزیز لطفا کرونا را جدی بگیرید

این همه تیتر زدیم این همه نوشتیم برای اینکه مردم کرونا را جدی بگیرند لیکن باید زین پس نوک مدادمان را تیز کنیم برای مطالبه گری از مسئولین که لطفا، کرونا را جدی بگیرید.
مسئولین عزیز لطفا کرونا را جدی بگیرید,

  به گزارش پایگاه خبری جاجرم، مسئولین محترم صبح تا شب مصاحبه می کنند به مردم هشدار می دهند که در شرایط بحرانی هستیم مسائل بهداشتی را رعایت کنید. از طرفی دیگر مقابله جدی برای مبارزه با این ویروس نمی بینیم حتی در جلساتشان هم این شرایط اضطرار را به مردم نشان نمی دهند و تصاویر جلساتشان با جلسات عادی فرقی ندارد.

 تصمیم اشتباه اخیر دولت تعطیلی کارکنان بعضی از ادارات و یا حضور فقط یک سوم پرسنل در اداره است آیا در شرایطی که مردم همه جوره پای این کشور ایستاده اند و هر کدام گوشه ای از کار را گرفته اند چه از دوخت و دوز ماسک و شیلد چه پخش کردن آن در بین مردم چه حضور در ایستگاه های تب سنجی و یا تلاش شبانه روزی نهاد های مرتبط مثل کارکنان بهداشت و درمان اعم از پرستاران و دکتر ها که خط مقدم جهاد سلامت هستند چه نیروهای نظامی و انتظامی که آماده باش هستند آیا رواست باقی حقوق بگیران دولت تعطیل شوند و نقشی برای مقابله ایفا نکنند و عده ای هم شبانه روز برای خدمت نداشته باشند!؟

 امروز که در شرایط جنگی قرار داریم چرا دولت برای کارکنان ادارات مختلف نقش آفرینی نمی کند چرا تصمیم درستی از ظرفیت بالقوه حجم عظیمی از نیرو های خود نمی گیرد.

موضوع دوم با توجه به شرایطی که در حال وقوع است آیا به تعداد کافی پرستار داریم!؟ آیا اصلا به این موضوع فکر کردید که اگر پرستار برای خدمت رسانی به شهروندان مبتلا به ویروس کرونا به تعداد کافی نبود چه اتفاقی خواهد افتاد.

 پیشنهاد حقیر به مسئولین کشوری و ستاد بحران این است که تصمیمات استراتژیکی بگیرند یک قرنطینه کردن شهر ها با پیشبینی احتیاجات روزمره مردم و دو تعیین نقش آفرینی برای همه کارمندان دولت ، یکی از همین تعیین نقش ها می تواند آموزش فشرده حداقل کارهای یک پرستار باشد.

 مسئولین عزیز و پرتلاش لطفا تصمیمات قاطع و کارشناسی شده بگیرید قبل از آنکه خیلی دیر شود.ِ

          
             مهدی تقی زاده 
مدیر مسئول پایگاه خبری جاجرم

انتهای پیام./


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی اخبارجاجرم